KISS-ARMY

Rock'n'Roll all night and party every day

Latest topics

» Headaches Migraine Imitrex Cost
Чет Aвг 04, 2011 5:16 pm by Гостин

» casino fake money slots
Сре Aвг 03, 2011 1:58 pm by Гостин

» Medicine Shoope International
Сре Aвг 03, 2011 1:50 pm by Гостин

» A Rush Caffeine
Сре Aвг 03, 2011 1:49 pm by Гостин

» busty chineses women
Сре Aвг 03, 2011 10:28 am by Гостин

» l tell you.Thanks!
Сре Aвг 03, 2011 8:32 am by Гостин

» fish oil best
Сре Aвг 03, 2011 4:31 am by Гостин

» молдинги потолочные
Вто Aвг 02, 2011 9:07 pm by Гостин

» Pover v mechtu 2011 SATRip;1
Вто Aвг 02, 2011 2:57 pm by Гостин

Affiliates

free forum

  KISS NIGHT

  Share
  avatar
  Ќумк
  Скепар
  Скепар

  Број на мислења : 121
  Age : 31
  Location : Ohrid
  Registration date : 2008-04-10

  Re: KISS NIGHT

  Пишување  Ќумк on Нед Jул 13, 2008 3:08 am

  God Of Thunder напиша:Епа да се обратам јас во име на War Mashina кој што е на терен ( Пијан дома му е ) добивме идеја КИСС Најт да се организира во стан/куќа место наа отворено чекаме мислејне од другите дали сте за?


  Хм..мене исто ми се фаќат
  ама замисли за моето идење се јавуват еден мал знак прашалник
  туку ај да не паничам од сега


  _________________
  I'm the King of the NightTime World!!!!!!!!
  avatar
  Storm
  Скепар
  Скепар

  Број на мислења : 294
  Age : 60
  Location : Gruzija
  Registration date : 2008-04-10

  Re: KISS NIGHT

  Пишување  Storm on Нед Jул 13, 2008 1:26 pm

  Vincent напиша:
  God Of Thunder напиша:Епа да се обратам јас во име на War Mashina кој што е на терен ( Пијан дома му е ) добивме идеја КИСС Најт да се организира во стан/куќа место наа отворено чекаме мислејне од другите дали сте за?


  Хм..мене исто ми се фаќат
  ама замисли за моето идење се јавуват еден мал знак прашалник
  туку ај да не паничам од сега

  Не Паничи шчо паничиш ................... Very Happy


  _________________
  I'm the lord of the wastelands A modern day man of steel I gather darkness to please me And I command you to kneel
  Before the God of thunder and rock and roll
  avatar
  Storm
  Скепар
  Скепар

  Број на мислења : 294
  Age : 60
  Location : Gruzija
  Registration date : 2008-04-10

  Re: KISS NIGHT

  Пишување  Storm on Саб Jул 26, 2008 5:29 pm  _________________
  I'm the lord of the wastelands A modern day man of steel I gather darkness to please me And I command you to kneel
  Before the God of thunder and rock and roll
  avatar
  Ќумк
  Скепар
  Скепар

  Број на мислења : 121
  Age : 31
  Location : Ohrid
  Registration date : 2008-04-10

  Re: KISS NIGHT

  Пишување  Ќумк on Вто Jул 29, 2008 9:52 pm

  Оти бре?
  Саламури едни
  Ке ве испобанирам сите Twisted Evil


  _________________
  I'm the King of the NightTime World!!!!!!!!
  avatar
  Storm
  Скепар
  Скепар

  Број на мислења : 294
  Age : 60
  Location : Gruzija
  Registration date : 2008-04-10

  Re: KISS NIGHT

  Пишување  Storm on Сре Jул 30, 2008 1:10 am

  Vincent напиша:Оти бре?
  Саламури едни
  Ке ве испобанирам сите Twisted Evil

  Зш се организиравме ,море ај да напрајме една за наш кејф немора многу да идат ебаго !!!!!!!!!!!


  _________________
  I'm the lord of the wastelands A modern day man of steel I gather darkness to please me And I command you to kneel
  Before the God of thunder and rock and roll

  Sponsored content

  Re: KISS NIGHT

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Сре Јан 16, 2019 4:37 am