KISS-ARMY

Rock'n'Roll all night and party every day

Latest topics

» Headaches Migraine Imitrex Cost
Чет Aвг 04, 2011 5:16 pm by Гостин

» casino fake money slots
Сре Aвг 03, 2011 1:58 pm by Гостин

» Medicine Shoope International
Сре Aвг 03, 2011 1:50 pm by Гостин

» A Rush Caffeine
Сре Aвг 03, 2011 1:49 pm by Гостин

» busty chineses women
Сре Aвг 03, 2011 10:28 am by Гостин

» l tell you.Thanks!
Сре Aвг 03, 2011 8:32 am by Гостин

» fish oil best
Сре Aвг 03, 2011 4:31 am by Гостин

» молдинги потолочные
Вто Aвг 02, 2011 9:07 pm by Гостин

» Pover v mechtu 2011 SATRip;1
Вто Aвг 02, 2011 2:57 pm by Гостин

Affiliates

free forum

  Kiss ustav

  Share

  Прозак Ј. Стојчевски
  Скепар
  Скепар

  Број на мислења : 1
  Registration date : 2009-10-25

  Kiss ustav

  Пишување  Прозак Ј. Стојчевски on Нед Окт 25, 2009 11:35 am

  За разлика од некои други форуми ширум Македонија и светот, нашиот e најслободен, баш слободен форум, без цензури(ако е апла, е тогаш) и закани, па затоа и Уставот ке биде помал! Сакам одсега да почниме посериозно, колку толку, и да се припазат некои правила.

  - Доколку е можно, постовите пишете ги со мали букви, и на кирилица, патриотски, пошо на латиница грдо е за читање! ( насловите на темите ке ги решиме во најбрз можен рок).

  - Не ги уништувајте темите со муабети кои не се поврзани со темата. Доколку сакате да се шегувате или само да муабетите, за вас е како измислен подфорумот Канта!

  - Форумот на KISS е место каде што се дебатира, се полемизира се спријателува, разговара. Форумот служи за забава, но и за ука и наука..

  - Навреди нема да се толерираат!

  - Постовите со навредлива содржина, или надвор од тема, ке бидат едитирани, а нема да се бришат

  - Правилата ке се надополнат

  - Дотогаш крцкајте со КИС форумот

   Сега е точно Сре Јан 16, 2019 5:03 am